Kim jesteśmy

MipSales Sp. z o.o. reprezentuje i odpowiada za działania handlowe Grupy MipCloud.
Grupę firm MipCloud tworzy pięć firm, których pracownicy od ponad 10 lat działają w segmencie nowych technologii, wspierając Partnerów wiedzą oraz kompetencjami w zakresie budowania rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.

Jesteśmy ekspertami w kompleksowej obsłudze firm w zakresie doboru, tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.

W naszej pracy wykorzystujemy zarówno wcześniej sprawdzone technologie jak i najnowsze trendy i standardy stosowane w branży. Mamy przy tym na uwadze aby zaproponowane rozwiązanie w sposób optymalny i równocześnie opłacalny zaspokajało oczekiwania klienta.

Co robimy

MipSales specjalizuje się w doborze i dostarczaniu rozwiązań IT i telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych oraz indywidualnych, a także dla jednostek administracji publicznej.

Naszym Partnerom proponujemy rozwiązania renomowanych producentów oraz tworzenie dedykowanego autorskiego oprogramowania zaspokajającego indywidualne potrzeby.

Aby zagwarantować Państwu elastyczny i odpowiedni dostęp do oczekiwanych funkcjonalności zaproponujemy rozwiązanie wykorzystującą najkorzystniejszy sposób licencjonowania (licencje komercyjne lub opensource).

Gotowy produkt może posiadać wersję serwerową instalowaną stacjonarnie na komputerze lub/i webową (oprogramowanie w modelu SAAS), dzięki której za pomocą Internetu będą Państwo mogli korzystać z systemu.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług w zakresie wyboru i budowy:

  • Narzędzi do zarządzania przedsiębiorstwem – systemów CRM, ERP, BI,
  • Systemów wspomagających pracę grupową – systemów Workflow, obieg dokumentów, systemy Call Center
  • Systemów i aplikacji mobilnych,
  • Rozwiązań telekomunikacyjnych.

Oferta naszej Grupy pozwala nam nieustannie się rozwijać i rozszerzać zakres naszych usług. Nie boimy się nietypowych i ekstremalnych wyzwań.