Najem powierzchni

CRM - 'mipNajem Powierzchni Biurowych'

Aplikacja napisana w oparciu o Microsoft Dynamics CRM zawierająca zestaw funkcjonalności stworzony do wsparcia firm i organizacji zajmujących się wynajmem powierzchni biurowych i przemysłowych. Dostępna w wersji hostowanej (model SaaS) jak i onPremise (serwerowej) pozwala zarządzać całym procesem od pozyskania potencjalnego klienta po rejestracje umów i aneksów najmu.

Obiekty najmu

Pozwalają na odzwierciedlenie całej struktury obiektów jakimi dysponujemy. Istnieje możliwość zdefiniowania zarówno całych pomieszczeń, fragmentów powierzchni (przy trybie open space), miejsc parkingowych, garaży, hal produkcyjnych i magazynowych (zarówno w całości jak i w częściach), placów magazynowych itp. Określenie parametrów obiektu wraz z sugerowaną ceną najmu daje nam raport z potencjału sprzedażowego wyliczanego na podstawie dostępnych w systemie umów najmu zarejestrowanych przy tym obiekcie.

Umowa najmu

Obiekt odpowiedzialny za przechowywanie wszelkich informacji zawartych w umowie, od obiektów objętych umową, poprzez daty dotyczące umowy (początku, końca, okresu wypowiedzenia) aż po wszelkie dane dotyczące kwestii finansowych i prawnych. Łatwa możliwość wyszukiwania i kategoryzowania po każdym z parametrów zawartych w umowie. Umowy mogą zawierać skany oryginalnych dokumentów podpisanych przez klienta. Istnieje możliwość podpięcia wielu umów pod jednego klienta jak i wielu pozycji do jednej umowy (wiele obiektów najmu).

Potencjalni klienci

Rejestracja kontaktów potencjalnych klientów wraz z danymi dotyczącymi powierzchni i usług jakimi są zainteresowani. Organizacja akcji marketingowych mających na celu poinformowanie klientów o nowej ofercie lub dostępności obiektów jakimi są zainteresowani. Rejestracja wszelkiej aktywności handlowców i marketerów wobec klientów.

Szanse sprzedaży

Odzwierciedlają w systemie procesy sprzedażowe. Handlowcy mogą określać ich potencjał, fazę sprzedaży, przewidywaną datę zamknięcia. Wspierają pracę grupową umożliwiając prace handlowcom na wielu obiektach najmu równocześnie.